معرفی غذاهای گرجستان

پرطرفدارترین رستوران های شهر تفلیس

رستوران بربرستان:

 از آنجایی که گرجی ها به تاریخ خود و غذای خوب بسیار علاقمند می باشند، به رستوران بربرستان می آیند تا در این مکان از مزه ی خوب غذاهای سنتی لذت ببرند. در این رستوران غذای کم خاصیت و معمولی به چشم نمیخورد، تمامی غذاها مقوی  و سالم می باشند که دستور پخت آنها از کتاب آشپزی باربارا جریادز فمینیست و  بهترین سرآشپز کشور متعلق به قرن ۱۹ میلادی می باشد. این رستوران بسیار دلپذیر و از تمام رستوران های سنتی منطقه متمایز می باشد.

رستوران رومز هتل:

این هتل رستوران، رستورانی لوکس و اعیانی می باشد که سلبریتی ها در آن بسیار دیده می شوند. در این مکان سیگار گشیدن ممنوع می باشد و غذاهای بسیار خوش طعم اروپایی سرو می شود

رستوران آرت هوس( خانه ی هنر):

رستوران خارچو در طبقه ی همکف ساختمان نو ساز خانه ی هنر در مرکز شهر تفلیس، محلی عالی برای امتحان غذاهای سنتی گرجی می باشد. همانطور که از اسم رستوران بر می آید خارچو غذای اصلی این رستوران می باشد که خورشتی گوشتی است که متعلق به منطقه ی سمرقند می باشد.

 رستوران ژیم:

این رستوران سال۲۰۱۶در طبقه ی سی و دوم هتل لوکس بالتیمور تفلیس تاسیس شد. هر پنجشنبه و جمعه در این رستوران موزیک زنده نواخته می شود. رستوران ژیم بهترین مکان برای صرف یک شام رمانتیک و یا کاری می باشد.  شما در این مکان دورتا دور چشم اندازبسیار زیبای بخش جدید و بخش قدیمی شهر را مشاهده می کنید.

 رستوران له مارایس:

این رستوران محلی است که شما می توانید بهترین غذاهای اروپایی سرو شده در تفلیس را همراه با بهترین خدمات امتحان نمایید.

 رستوران استرادا:

قطعا شما از غذا خوردن در این رستوران که در مرکز شهر واقع شده است لذت خواهید برد. این رستوران که توسط یک تیم بین المللی از سرآشپزان تاسیس شده است به طور یقین یکی از رستوران هایی است که غذاهایی بسیار دلپذیر و همچنین صبحانه هایی مقرون به صرفه سرو می کند.

 رستوران فنیلی:

در طبقه ی دوم هتل رادیسون بلو قرار گرفته است. چشم انداز این رستوران منظره ی بسیار زیبای روخانه ی کورا می باشد. این رستوران بهترین مکان برای صرف غذاهای سبک می باشد

 رستوران لولیتا:

یکی از جذابیت های این رستوران حیاط آن می باشد که حسی خوشایند به شما میدهد. چراغ های خوراک پذی و پیشخوان بلند چوبی که این امکان را به شما می دهد که نحوه ی آماده سازی غذاها و نوشیدنی ها را تماشا کنید. باغچه ی سرسبز رستوران اطراف آن را احاطه کرده است و سبب شده صداهای ناهنجار خیابان به داخل نفوذ نکند.

رستوران فانیکولار :

یکی از زیباترین رستوران های تفلیس که یکی از رمانتیک ترین آنها نیز می باشد رستوران فانیکولار نام دارد. این رستوران در سطحی بالاتر از سطح شهر قرار دارد و به شدت توصیه می شود که در هنگام شب با استفاده از تله کابین به این ستوران رفته و از نورپردازی شهر در هنگام شب لذت ببرید. ساختمان رستوران در پارک متاتسیمندا واقع شده است.

 رستوران دینینگ روم:

این رستوران غذاهایی فانتزی و ساده سرو می نماید و مکان آن محلی مناسب برای استراحت می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن