مکان های دیدنی گرجستان

معرفی پیست اسکی گودائوری گرجستان

پیست اسکی گودائوری (Gudauri Ski Resort) پیست اسکی با کیفیتی است در دامنه جنوبی کوههای بلند قفقاز، در شمال شرقی گرجستان و در نزدیکی شهر ییلاقی کازبگی یا ستپانتسمیندا واقع شده است که با دوساعت رانندگی میتوانید مسافت ۱۲۰ کیلومتری تفلیس به گودائوری را طی کنید. گودائوری که در ارتفاع ۲۱۹۶ متری سطح دریا قرار گرفته است، تابستانها هم تفریحگاه ییلاقی جالبی است، البته برای اسکی از ماه دسامبر تا آوریل مناسب است پس دیدن پیست اسکی گودائوری گرجستان را از دست ندهید.

Gudauri Ski Tbilisi (2)

پیست اسکی گودائوری گرجستان از تفریحات زمستانی تفلیس به شمار می رود که در آن سه مسیراسکی رانی وجود دارد بطوریکه اسکی بازهای مبتدی تا اسکی بازهای حرفه ای میتوانند دراین منطقه اسکی بازی کنند. اقامتگاهها و هتل هایی با درجه های مختلفی در این منطقه بنا شده است.

پیست گوداوری
همچنین کلبه های اقامتی، چندین رستوران، استخر سرپوشیده، بولینگ، دستگاه های خود پرداز، مدرسه اسکی , مهد کودک برای نگهداری بچه های اسکی بازان وجود دارد و درست به همین دلیل یکی از مشهورترین و حرفه ای ترین کورورت اسکی گرجستان وجاهای دیدنی تفلیس بشمار می رود.
پیست اسکی گودائوری تفلیس
پیست اسکی گودائوری هلیکوپتر-اسکی نیز دارد.هلیکوپتر اسکی بازها را به ارتفاعات بلندی که برف پودر شده درآنجا وجود دارد برده ودر آنجا رها می کند.این پیست مجهز به تله کابین و تله سی برای مشتاقان این ورزش است.این پیست دارای شیبهای مختلف برای اسکی بازها در شرایط و سنین مختلف است.
تور اسکی گرجستان پیست گودائوری
پیست اسکی گودائوری در گرجستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن