معرفی هتل های گرجستان

معرفی هتل های لوکس تفلیس

هتل ۵ ستاره رادیسون بلو تفلیس (Radisson Blu tbilisi) که زیر مجموعه هتل های زنجیره ای رادیسون بلو است یکی از ۳ هتل بلندمرتبه تفلیس است و در عرصه Rose Revolution Square واقع شده است و دارای ۱۸ آشکوب میباشد . این هتل که هتل آبگینه ای نیز اسمی است در مرکز تفلیس و با دسترسی مناسب به اکثر ملاحت و دافعه های توریستی تفلیس و در کنار رود Mtkvari River جدید شده است. هتل با یام رله راه آهن درون شهری ۳۰۰ متر با ایستگاه قطار ۵ کیلومتر و با باند بین المللی تفلیس ۱۹ کیلومتر وهن آسیب دارد. در ادامه در مطلب هتل های تفلیس در مورد آشنایی با هتل های لوکس تفلیس بیشتر خواهیم گفت.

هتل در سال ۱۹۶۷ خلق شده است و در سال ۲۰۰۹ کیفیت بازسازی کامل استواری غمناک است. برکه سقفدار و روباز این هتل که در اشکوبه آخر جدید شده است به نشانه اعجوبه شیشه ای بی پروایی کردن دیوارهای آن پرده تصویر ای اضافه نیک از نمای تفلیس را پیش روی شما اسکان میدهد. نیز این هتل ار رویه نظر کاربران وب سایت معزز Trip Advisor عقبا هتل برتر شهر تفلیس مسحوب میشود.

Hotel Oasis

هتل اوسیس در ناحیه تاریخی آولاباری شهر تفلیس با وهن آسیب ۲۰ دقیقه از پل صلح ، بنای رمزی شهر تفلیس ، ثبوت غمناک است. این هتل یک برم روباز ، اینترنت مجانی Wi-Fi و حجره هایی آماده به تدلیس کننده هوا دارد.تمامی حجره ها در رنگهای فاحش دکور شده اند و تلویزیون فیش تخت ، مینی بار و حمام ناب دارند. کالا اقسام غذاهای گرجی در بار هتل سرو می شود.

آشنایی با هتل های لوکس تفلیس

قلعه کهن Narikala 2 کیلومتر از هتل اوسیس فاصله دارد و راجع به حساب رسیدن به شارع شاداب جالب توجه و معروف روستاولی باید ۱۰ نکته لحظه را با ادات طی کنید. گزند تفرق گذرگاه بین المللی تفلیس تا هتل اوسیس ۱۳٫۵ کیلومتر است.منطقه آولاباری برای گردشگرانی که به غذاهای بوم زاد ، قدم زدن در شهر و هلاک شدن شهر قدیمی میل مند هستند گزینه مناسبی است.

Museum Tbilisi hotel

هتل میوزیوم با گزند تفرق ۵۰۰ متری از تئاتر روستاولی در شهر تفلیس جایگیری ملول است ، اینترنت ‏Wi-Fi ‎‏ در تماماً هتل به ‏صورت مفتی و غیررایگان در توانایی است و پارکینگ هتل نیز بلاعوض :صفت بی مزد می باشد. ‏ همگی سرا های این هتل تهویه کننده هوا و بالکن دارند و پرداخته به سوار کردن نصب کردن قطعات مختلف یک دستگاه (رادیو توشه آهنگ تخت نیز هستند. تابخانه مختص تمامی ‏اتاق ها نیز مجهز به اثاثیه سالم مفتی و غیررایگان ، پای افزار و دزک کسوت است. ‏ کارها خدمت گزاری ها کرایه مایه نیز در این هتل عرضه می شود. تئاترباله و اپرای تفلیس در گزند تفرق ۶۰۰ متری هتل استقرار دارد و ساحت خلاصی ‏‏(‏Freedom square‏ ) نیز ۷۰۰ متر فاصله دارد.‏

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن