معرفی هتل های گرجستان

معرفی هتل فاند تفلیس 

یکی از هتل های شیک با دکوراسیونی مدرن و امکانات مناسب و کامل در تفلیس گرجستان ، هتل فاند می باشد که در شمال شهر قرار گرفته است. فاصله این هتل با دریا ۳ کیلو متر و با دهکده المپیک ۱ کیلو متر می باشد. با اقامت در این هتل زیبا با مرکز شهر ۱۲ کیلو متر و با فرودگاه بین المللی تفلیس ۹ کیلو متر فاصله خواهید داشت. کارکنان حرفه ای هتل با برخوردی مناسب پذیرش شما را به صورت شبانه روزی و با سرعت انجام می دهند. تسلط کارکنان به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، ترکی و چینی علاوه بر زبانروسی از امتیاز های هتل فاند است.

هتل فاند تفلیس
در هتل فاند تفلیس ۷۱ اتاق زیبا وجود دارد. اتاق هایی روشن که با وجود سیستم تهویه هوای مطبوعی دارند. برای طراحی و دکوراسیون آن از رنگ های گرم و سبک کلاسیک استفاده شده است. از جمله تسهیلاتی که در اتاق ها برای آسایش مهمانان تعبیه شده اند به مواردی چون تلویزیون ، مبلمان ، سیستم گرمایشی و حمام با امکانات بهداشتی مورد نیاز می توان اشاره نمود. در صورت تمایل امکان خوردن صبحانه در اتاق وجود دارد. با پرداخت هزینه بیشتر می توانید اتاق هایی با خدمات VIP را برای اقامت خود رزرو نمایید. برای افراد حساس هم اتاق های پاک و بدون سیگار در نظر گرفته شده اند.

از غذا هایی که می توانید در رستوران هتل انتخاب نمایید و از خوردن آن ها که با کیفیت مناسبی تهیه می شوند ، لذت ببرید ، غذا های اروپایی ، چینی و گرجستانی را می توان نام برد. یکی از امتیاز های این رستوران وجود غذا های رژیمی در منوی آن می باشد. خدمات ترانسفر فرودگاهی ، خدمات خانه داری و لباسشویی ، خدمات تور ها و بسته های ناهار ویژه گشت های درون شهری ، سرویس ایاب و ذهاب که البته برای آن باید هزینه پرداخت نمود ، فکس و کپی ، مرکز تجاری ، خدمات نگه داری از کودکان ، انبار بار و چمدان ، روزنامه ، محل ویژه برای سیگار کشیدن و گاو صندوق از برخی از خدمات رفاهی ارائه شده در هتل فاند می باشند.

هتل فاند تفلیس
جدا از تمام این موارد می دانید که تفلیس، پایتخت گرجستان می باشد و علاوه بر این ها شما می توانید با پرداخت هزینه های کم از لابی هتل برای برگزاری جلسه های خصوصی کاری خود استفاده نمایید. وجود باغی در محوطه بیرونی هتل یکی از بهترین ویژگی های آن است. برای راحتی مهمانان امکانات باربیکیو نیز فراهم آمده است. جهت برگزاری همایش های خود می توانید از سالن جلسه موجود که تجهیزات مناسبی دارد بهره ببرید. بی جهت نیست که این هتل را بعنوان یکی از بهترین هتل های تفلیس می شناسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن