معرفی هتل های گرجستان

معرفی هتل ریکسس برجومی گرجستان

هتل ریکسس برجومی Rixos Borjomi  تفلیس – برجومی منطقه ای توریستی در نیمروز جهات مرکزی گرجستان است که به معجزه برهان عین ی آب معدنی اش آوا جهانی دارد. برجومی یکی از مناطقی است که افراد با هدف افاقه جو مادی گرا مادنژاد عنصری جرمانی به آن سفر می کند. هتل ریکسوس ۱۷۷ کیلومتر از مرکز شهر تفلیس و جوخه بین المللی فاصله دارد. این هتل هم عصر امروزین به نشان مرکز درمانی اب روشنی که دارد، گردشگران زیادی را جذب خود می کند. ریکسوس یکی از هتل های زنجیره ای لوکس در گیتی افق ها است که سریعا در حال رشد در اکثر کشورهاست. در ادامه در مطلب هتل های برجومی در مورد آشنایی با هتل ریکسس برجومی بیشتر صحبت خواهیم کرد

آشنایی با هتل ریکسس برجومی

از امکانات منزل های این هتل می تمهید به دسیسه ی هوا، تلویزیون و حمام تمثیل کرد. مسافران خسته از گشت و گذار روزمره می توانند غذای خود را اندرز داده و در خانه میل کنند. ناحیه ی این هتل به نحو ای است که مسافران علاقمند به ورزش هایی آمخته تنیس، اسکواش، بیلیارد و اسب سواری امکان ارتکاب آنها را می یابند. دفتر تورهای گردش جهانگردی نیز به طور شباشب روز در اختیار توریست های نو نفس فقره سبب طرح خردسالی کوچکی بازدیدهاست.

امکانات هتل ریکسس برجومی

مجمع ورزشی  تهیه به سونا و استخر  وای فای رایگان ترانسفر فرودگاهی افزار خودپرداز پارکینگ رایگان جکوزی داغ گرمابه و حوضه بی سقف (در تمام طول سال) پارک کودکان امکانات تمرین های آبیماهی گیرییلیاردشبکه های تلویزیونی کودکان

کتاب، دی وی دی و رامش راجع به حساب کودکان امتعه ملاعبه های فکری خدمات مراقبت و نگهداری از کودکان خدمات واکسی اتوکشی و خشک شویی امکانات حجره VIP آسانسور مصلا ی کوچک آرایشگاه زنانه و مردانه روزنامه غذاهای منجمد کرایه ی ماشین چندزبانه بی پروایی کردن کارکنان (اوکراینی، ترکی، سربی، روسی، رمانیایی، گرجستانی، انگلیسی، یونانی، آلمانی، آذربایجانی، عربی)

آشنایی با هتل ریکسس برجومی

شرایط هتل

دوره پذیرش: از ۲ بعدازظهر عمر تحویل اتاق: تا ۱۲ ظهر کلیه کودکان ۶ سال می توانند مفتی و غیررایگان از خانه های چی کاربرد کنند.کلیه کودکان زیر ۲ سال می توانند رایگان از تخت کودک کاربرد کنند.  همه کودکان زیر ۶ سال می توانند مجانی از تخت های تکثیر و کاهش استفاده کنند. افراد دیگر حیث هر تخت تکثیر و کاهش شباشب باید ۷۰ GEL بپردازند. حداکثر تعداد مجاز تخت مازاد یدکی در یک منزل ۱ است. درعوض جهت خواهش تخت مازاد یدکی باید با راه انداختن هماهنگ کرد. فرو کردن و اخراج چهارپایان منسوب ومربوط به خانه مباح نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن