مراکز خرید و تفریحی گرجستان

مرکز خرید ایست پوینت

با طی کردن مسافتی ۱۲ دقیقه ای از مرکز شهر به مرکز خرید ایست پوینت خواهید رسید، مرکز خریدی با شکوه که می توان از آن به عنوان دروازه ای برای ورود به جهانی جدید نام برد. این مکان با ارائه معماری خلاقانه، پیشنهادات منحصر به فرد و خدمات شگفت انگیزیی نظیر تجربه صرف غذا و خریدهای جذاب، پذیرای شما برای تجربه نهایت لذت و شیرجه زدن به اعماق دریای مد خواهد بود.
فروشگاه
به مقصد خرید نهایی خوش آمدید! جاییکه فرصت طلایی قدم زدن در جاده های یک شهر بزرگ از مد و زیبایی را برایتان فراهم می آورد. بیش از ۱۵۰ نوع برند لباس، کفش و لوازم جانبی در زمینه مد و زیبایی در زیر سقف این مرکز خرید یافت می شود.
سرگرمی
آیا همواره در جست و جوی مکانی مناسب برای تفریح در کنار خانواده و دوستانتان هستید؟ ایست پوینت قطعاً انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. مقصدی رویایی با ارائه گزینه های سرگرم کننده متنوع، متناسب با تمام افراد با هر سلیقه و سنی. سالن بولینگ و بیلیارد در محوطه ای عالی. همچنین یک محوطه سرگرم کننده بسیار پهناور برای کودکان با ۱۰ سالنسینما در این مرکز خرید یافت می شود، سالن هایی بی نظیر برای ارائه جدیدترین فیلم های سینمایی. صبر کنید سورپرایزی ویژه برای علاقمندان به فیلم در انتظارتان خواهد بود، برای اولین بار لذت تماشای فیلم با لذتی وافر را در سالن های سینمای آی مکس تجربه کنید.
صرف غذا
آیا می خواهید لذت خرید کردنتان را با صرف یک غذای خوشمزه کامل کنید؟ با انتخاب یکی از جایگاه های غذایی متعدد در خیابانی خاص به تمام اشتیاقات غذاییتان دست یابید، منطقه ای بی نظیر و مناسب برای استراحت، تمدد انرژی و لذت بردن از صرف غذا.
نکته: دسترسی به این مرکز خرید از دو طریق امکان پذیر خواهد بود، گزینه اول استفاده از یک اتوبوس رایگان که به صورت اختصاصی به مرکز ایست پونتر هدایت می رود، اتوبوسی بزرگ که معمولاً در منطقه سامگوری (Samgori) در بالای مترو سامگوری، هر ۱۵ دقیقه یک بار حرکت می کند. گزینه دوم استفاده از مینی بوس است، مینی بوس هایی که برخی از آنها در نزدیکی مرکز و برخی دیگر درست کنار ایست پوینت توقف می کنند. مینی بوس های شماره ۸۹ و ۱۶۵ بسیار نزدیکند، اما بهترین آنها خط ۲۲۴ می باشد.
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن