رپورتاژ

تولید حلوا ارده اردکان

اردکان کالا تولیدی است که در اردکان واقع شده و تولید کننده سوغات استان یزد از قبیل شیرینی و محصولات کنجدی میباشد و به سراسر کشور ارسال مینماید.

سوغات یزد شامل قطاب،باقلوا،پشمک میباشد

و سوغات شهرستان اردکان شامل ارده، حلوا ارده و روغن ارده کنجد میباشد که اردکان کالا به صورت ارسال با اتوبوس و باربری آماده ارسال برای شما مشتریان گرامی میباشد .

اردکان کالا ارائه دهنده محصولاتی نظیر ارده ، حلوا ارده ، روغن کنجد ، انواع شیرینی یزدی ، حاجی بادام ، پشمک میباشد. حلوا سوغات مختص به اردکان بوده و سالیان سال است که سوغات اول شهرستان میباشد.

نان خشک هیزمی یزد ،انواع شیره شامل شیره انگور ، شیره خرما ، شیره انجیر،شیره توت ،شیرینی حاجی بادامی،رب انار محلی یزد و محصولات و سوغات استان یزد و شهرستان اردکان را از ما بخواهید.

این مجموعه متشکل از چندین افراد مجرب و با سابقه زیر نظر آقای علیرضا بهجتی اردکانی می باشند که شبانه روز و ۲۴ ساعته به صورت کار تیمی در خدمت شما مشتریان عزیز بوده و آماده ی پاسخگویی شما سروران گرامی می باشند .

برندهای مهم و معروف شیرینی یزدی ازقبیل شیرینی حاج خلیفه و ارده و حلوا ارده بارپاز و شابلی و قند و نبات افضلی و آب حیات را از ما بخواهید.

روغن ارده کنجد سنتی که فقط و فقط مختص شهرستان اردکان در کشور بوده را از ما بخواهید.

روغن ارده کنجد بهجتی شامل آنالیز آزمایشگاه و دارای کد بهداشت و سیب سلامت را از اردکان کالا بخواهید

آدرس تولیدی : یزد – اردکان – شهرک صنعتی اردکان – فاز مواد غذایی

آدرس دفتر : اردکان – بلوار شهید بهشتی

شماره تماس با ما :

۰۹۱۲۰۶۲۴۰۰۲

۰۹۱۳۹۵۲۸۶۱۴

۰۹۳۶۱۹۸۴۷۴۷

کانال تلگرام محصولات ما :

@ArdakanKala

صفحه اینستاگرام محصولات ما : ArdakanKala

ارتباط مستقیم با ما در تلگرام :

@arb4610

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن